Paylaşım Uygarlığı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşım Uygarlığı

11 Nisan 2008 17:41'den Beri...

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaOyunlarSohbetOkey OynaKayıt OlCanli TVGiriş yap

ölü satan dükkan

3 posters
YazarMesaj
TeChNoLogY_
Yönetici
Yönetici
TeChNoLogY_

Erkek Mesaj Sayısı : 512
Ruh Halim : ölü satan dükkan Cilgin10
Yarışma Puanım : 2

ölü satan dükkan Empty
MesajKonu: ölü satan dükkan   ölü satan dükkan Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 12:24 pm

ABD' de bulunan bir dükkan ve bu dükkanı diğerlerinden ayıran yanı satılanların gerçek ölüler olması dükkanın sahibi george mc. "Bu bana babamdan kaldı bir yerde baba mesleği desem yeridir bizler anlaştığımız müşterilerimizi ölünce buraya getirip iyice yıkıyor ve bir tür mumyalama yapıyoruz ölülerimizin hepsi taze ve gerçektir bu işi seviyorum ama açıkcası bu şekilde satılmak istemem "
diyerek sözlerine şunlarıda ekliyor;"biz burada bir yerde unutulup gitme işini bitiriyoruz aslında talep çok ve müşterilerimizin adını gizli tutuyoruz hem alanın ölüyle ne yapacağı beni veya bir çalışanımı ilgilendirmez biz işimize bakarız" diyor
Hip-Hop Life
Üye
Üye
Hip-Hop Life

Erkek Mesaj Sayısı : 20
Ruh Halim : ölü satan dükkan Soguk10

ölü satan dükkan Empty
MesajKonu: Geri: ölü satan dükkan   ölü satan dükkan Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 1:04 pm

yapıcak işmi yok sanki Mad
TeChNoLogY_
Yönetici
Yönetici
TeChNoLogY_

Erkek Mesaj Sayısı : 512
Ruh Halim : ölü satan dükkan Cilgin10

ölü satan dükkan Empty
MesajKonu: Geri: ölü satan dükkan   ölü satan dükkan Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 4:00 pm

harbiden adiler
bebiş
Yeni Üye
Yeni Üye
bebiş

Kadın Mesaj Sayısı : 2

ölü satan dükkan Empty
MesajKonu: Geri: ölü satan dükkan   ölü satan dükkan Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 1:20 pm

çok korkunç ve iğrenç bişi ya

ölü satan dükkan
1 sayfadaki 1 sayfası